Przedstawicielstwo firmy Gira w Polsce

Partner Stowarzyszenia Architektów Polskich

Systemy domofonowe

Domofony wewnętrzne

Unifony wewnętrzne Gira są dopasowane do programów stylistycznych, możliwy jest montaż pod lub natynkowy, zestawianie urządzeń modułowych, ale także gotowych rozwiązań jak VideoTerminal.

Systemy integrowalne

Gira oferuje także urządzenia domofonowe do indywidualnych zakresów stosowania – od domów jednorodzinnych aż do bloków z 68 mieszkaniami. Bramofony Gira można montować w skrzynkach pocztowych lub indywidualnych płytach czołowych firmy Renz i innych producentów.

Domofony zewnętrzne

Bramofony Gira to urządzenia do komunikacji i obsługi na zewnątrz budynków, stanowiące elementy współpracujące z unifonami wewnątrz. Od domów jednorodzinnych do dużych bloków z 68 mieszkaniami - można nimi wyposażyć najróżniejsze obiekty. Asortyment obejmuje konstrukcje natynkowe i podtynkowe, rozwiązania przeznaczone do modernizacji istniejących instalacji, jak też do montażu w płytach czołowych i w skrzynkach pocztowych oferowanych przez różnych producentów.

Systemy sterujące

Centralnym punktem systemu domofonowego Gira są jednostki sterujące. Dzięki nim można programować i ustawiać całą funkcjonalność i sterować systemem.

Mobilna domofonia

Bramka domofonowa IP Gira umożliwia mobilną komunikację domofonową za pomocą Skype – ze smartfonem i tabletem, komputerem lub z odpowiednim Smart-TV. W ten sposób mieszkańcy w każdej chwili mogą zobaczyć, kto dzwoni do drzwi i w razie potrzeby otworzyć je zdalnie, np. by wpuścić gości lub przyjąć paczkę.

Nagrody

Gira przykłada wielką wagę zarówno do najwyższej technicznej jakości, jak i stylistyki produktów. W ścisłej współpracy z zewnętrznymi i własnymi zespołami projektowymi powstają urządzenia, które ciągle otrzymują wyróżnienia za nadzwyczajne i klarowne wzornictwo.

Keyless In – kontrola dostępu

To, co już od dawna jest standardem w przemyśle samochodowym, jest teraz oferowane przez Gira do instalacji w budynkach: urządzenia Keyless In, umożliwiające dostęp do pomieszczeń lub budynków bez używania kluczy.

Oświetlenie LED i lampy energooszczędne
Gira łączy światy
Oszczędzanie energii z Gira