Przedstawicielstwo firmy Gira w Polsce

Partner Stowarzyszenia Architektów Polskich

Keyless In – kontrola dostępu

To, co już od dawna jest standardem w przemyśle samochodowym, jest teraz oferowane przez Gira do instalacji w budynkach: urządzenia Keyless In, umożliwiające dostęp do pomieszczeń lub budynków bez używania kluczy.

Klawiatura kodowa KeylessIn

Klawiatura kodowa Gira KeylessIn otwiera drzwi po wprowadzeniu osobistej kombinacji cyfr. Technika pojemnościowa umożliwia uruchamianie przycisków bez naciskania, co zapobiega ich ścieraniu się i wyklucza ślady zużycia. Główne obszary stosowania to przede wszystkim drzwi wewnątrz i na zewnątrz domów wielorodzinnych oraz mniejsze budynki komercyjne.

Więcej informacji o tym produkcie

Czytnik linii papilarnych KeylessIn

Czytnik linii papilarnych Gira KeylessIn, rozpoznając indywidualny odcisk palca, wykorzystuje jedną z najpewniejszych biometrycznych metod detekcji. Odcisk palca jest absolutnie niepowtarzalny i tym samym niezrównany jako kod dostępu. Dzięki wysokoczęstotliwościowej zasadzie działania można wykluczyć użycie odcisków silikonowych lub nawet odciętych palców dla uniknięcia rozpoznania.

Więcej informacji o tym produkcie

Czytnik – transponder KeylessIn

Czytnik – transponder Gira KeylessIn otwiera drzwi za pomocą karty zbliżeniowej lub klucza – jednym transponderem można zarządzać maks. 250 kartami/brelokami. Czytnik reaguje na sygnał aktywnej karty lub klucza według wyboru na odległość już ok. 1,5 m lub, w razie potrzeby, tylko w bliskim obszarze przy odstępie do odczytu ok. 6 cm. Na jeden obiekt wymagana jest koniecznie jedna karta programująca.

Więcej informacji o tym produkcie

Oświetlenie LED i lampy energooszczędne
Gira łączy światy
Oszczędzanie energii z Gira