Przedstawicielstwo firmy Gira w Polsce

Partner Stowarzyszenia Architektów Polskich

Domofony zewnętrzne

Bramofony Gira to urządzenia do komunikacji i obsługi na zewnątrz budynków, stanowiące elementy współpracujące z unifonami wewnątrz. Od domów jednorodzinnych do dużych bloków z 68 mieszkaniami - można nimi wyposażyć najróżniejsze obiekty. Asortyment obejmuje konstrukcje natynkowe i podtynkowe, rozwiązania przeznaczone do modernizacji istniejących instalacji, jak też do montażu w płytach czołowych i w skrzynkach pocztowych oferowanych przez różnych producentów.

Bramofon

Bramofon Gira jest montowany w znormalizowanej puszce podtynkowej o średnicy 58 mm w ramce z programu stylistycznego Gira TX_44. Solidne, udaroodporne i odporne na promieniowanie ultrafioletowe urządzenia podstawowe są wyposażone w mikrofon i przycisk przywoławczy pojedynczy wzgl. potrójny. Można zamontować dodatkowe komponenty, jak kolorową kamerę lub moduł informacyjny.

Więcej informacji o tym produkcie

Funkcje dodatkowe bramofonu

Funkcjonalność urządzeń podstawowych bramofonu Gira można rozszerzyć o dodatkowe komponenty. Oprócz kolorowej kamery z przestawnym obiektywem szerokokątnym, który również w nocy zapewnia ostre obrazy czarno-białe, i innych przycisków przywoławczych, także moduł informacyjny i urządzenia KeylessIn należą do komponentów pozwalających na elastyczną modernizację.

Więcej informacji o tym produkcie

Bramofon natynkowy

Obok instalacji podtynkowej bramofon natynkowy Gira oferuje wariant natynkowy systemu domofonowego Gira. Wstępnie zmontowany anodowany profil aluminiowy z modułem płytki i urządzeniami przyśrubowuje się do ściany, a na nim montuje odporną na wpływy pogodowe ramkę. Główne funkcje dodatkowe to instalacja głośnomówiąca i dalsze opcjonalne przyciski przywoławcze.

Więcej informacji o tym produkcie

Wideobramofon natynkowy

Natynkowy wideobramofon Gira wykonany z materiału odpornego na wpływy pogodowe i dlatego odpowiedni do stosowania na zewnątrz, wyposażony w kolorową kamerę oferuje instalację głośnomówiącą i dalsze opcjonalne przyciski przywoławcze. Kolorowa kamera charakteryzuje się przestawnym obiektywem szerokokątnym, który dzięki swojej światłoczułości w nocy zapewnia ostre obrazy czarno-białe.

Więcej informacji o tym produkcie

Bramofon Stal szlachetna

Odporny na wpływy pogodowe i chroniony przed wandalizmem bramofon Gira Stal szlachetna stanowi połączenie wzornictwa i wytrzymałości. Dostępny w licznych wariantach bramofon można rozszerzyć opcjonalnie o kolorową kamerę z przestawnym i światłoczułym obiektywem szerokokątnym, która w dzień i w noc zapewnia doskonałe obrazy.

Więcej informacji o tym produkcie

Wolnostojący bramofon

Odporny na wpływy pogodowe bramofon Gira można bez problemu instalować w słupkach zasilających Gira. Zależnie od wymagań można istniejące moduły z otworami wyposażyć w przyciski przywoławcze, głośniki drzwiowe, moduły informacyjne lub w kolorową kamerę. Stosować można również urządzenia programu stylistycznego Gira TX_44, np. wyłącznik samoczynny, który automatycznie załącza i wyłącza element świetlny słupka zasilającego po wykryciu ruchu.

Więcej informacji o tym produkcie

Kamera zewnętrzna

Zewnętrzna kamera może być zintegrowana z systemem domofonowym Gira za pomocą bramki domofonowej do kamery. Dzięki wyposażeniu w obiektyw z funkcją zoom i ogniskowania, zintegrowanemu oświetleniu podczerwienią oraz światłoczułemu chipsetowi kamera zamontowana na ścianach i stropach może być używana do nadzoru ciemnych obszarów i większych odległości – nawet w całkowitej ciemności.

Więcej informacji o tym produkcie

Oświetlenie LED i lampy energooszczędne
Gira łączy światy
Oszczędzanie energii z Gira